Podstawą powstania firmy domelement były wiedza i wieloletnie doświadczenie założyciela w inwestycjach indywidualnych i przemysłowych. Następnie zespół firmy domelement rozbudowano o ludzi, którzy pracę wykonują z zaangażowaniem i dokładnością.

Firma domelement to dla Państwa gwarancja spokojnej budowy.

Proponujemy wykonanie Państwa domu w technologiach wymienionych w zakładce technologia. Możemy się dodatkowo pochwalić, że przez lata nawiązaliśmy silną współpracę z wiodącym na polskim rynku producentem elementów keramzytowych „PRAEFA”. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem systemów PRAEFA na region południowej Polski.

Siedziba firmy domelement znajduje się w Libiążu. Zasięgiem działania obejmujemy powiaty: chrzanowski, olkuski, oświęcimski i krakowski.

Jednak, jeśli Państwa inwestycja będzie zlokalizowana poza wymienionymi powiatami, również zachęcamy do przesłania zapytania.

Oferujemy spełnienie Państwa oczekiwań i zapewniamy utrzymanie wysokich standardów.

Dlaczego firma domelement?

  • ponieważ przekonają się Państwo, że Klient dla nas jest ważniejszy niż zyski,
  • zespół składa się z doświadczonych specjalistów budownictwa, wyselekcjonowanych ekip wykonawczych, oraz wykwalifikowanej kadry inżynierskiej,
  • pracę wykonamy dokładnie, bo nie lubimy poprawiać,
  • pomożemy (przy uzyskaniu kredytu, formalnościach budowlanych, projekcie, ubezpieczeniu) i wykonamy kompleksowo inwestycję,
  • wykorzystamy materiały najwyższej jakości, potwierdzone atestami​ ​i certyfikatami,
  • dotrzymamy terminów​.​

 

Budując z nami mają Państwo zagwarantowaną pomoc oraz profesjonalną obsługę. Dzięki temu do minimum będą mogli Państwo ograniczyć udział przy budowie.

Naszym celem jest budowanie domów energooszczędnych, ekonomicznych w budowie jak i w eksploatacji.

Kompleksowość, Dokładność, Szybkość wykonania, Ekonomiczność, Energooszczędność, to nasze cechy.
Zachęcamy do przesłania zapytania.